ماینینگ شبکه ای، یک مزرعه ماینینگ در کامپیوتر شما!

آیا ماینینگ بیت کوین با سیستم های خانگی به صرفه است؟

آیا شما سرمایه لازم برای ایجاد یک مزرعه ماینینگ را دارید؟

آیا ماینینگ بیت کوین روش مورد علاقه شما برای کسب درآمد از بیت کوین است؟

ماینینگ شبکه ای روشی نوآورانه در زمینه ماینینگ بیت کوین

 

با پیدایش و توسعه بیت کوین عده ای به تکاپو افتادند تا از طریق ماینینگ بیت کوین درآمدی برای خود دست و پا کنند. به همین خاطر توسعه سیستم های خانگی برای ماینینگ بیت کوین سرعت چشم گیری به خود گرفت. اما در این میان نیز ضرب المثل “هرکه بامش بیش برفش بیشتر” نیز حکم فرمایی میکرد و آن دسته از افرادی که سرمایه بیشتری داشتند، اقدام به ایجاد مزارع ماینینگ کردند و با سرعت بیشتری معادن بیت کوین را شخم زدند.

 اگرچه در ابتدا سیستم های کوچک خانگی نیز در کنار صاحبان مزارع توانستند به توفیق های وسوسه برانگیزی برسند، اما با افزایش تعداد معدن کاران بیت کوین (منظور همان ماینرها است)، افزایش سختی ماینینگ (استخراج) و هزینه های گزاف برق، امروزه ماینینگ با سیستم های خانگی به صرفه نیست و برف باقیمانده نصیب صاحبان مزارع ماینینگ بیت کوین خواهد شد.

اما روشی نوآورانه ایجاد شده است تا دارندگان لپ تاپ یا کامپیوترهای خانگی بدون سرمایه گذاری و خرید، وارد دنیای ماینینگ بیت کوین شده و به رقابت با صاحبان مزارع ماینینگ بپردازند!

داستان ازین قرار است که شرکت های نرم افزاری برای اینکه محصول جدید خود را در میان کاربران محبوب کنند، از الگوریتم داخلی ماینینگ در کنار نرم افزار خود استفاده کرده اند. به این ترتیب که کاربر ضمن استفاده از نرم افزار به ماینینگ بیت کوین پرداخته و کسب درآمد کند. این روشی برای ترغیب کاربران به استفاده از نرم افزار است.

اما کار به همین جا ختم نمیشود و این شرکت ها روشی توسعه داده اند که شما نرم افزار آنها را به دیگران معرفی کنید!

این روش شبکه ارجاع نامیده میشود به این ترتیب که شما با معرفی نرم افزار به دوستان خود و به واسطه کار کردن آنها با این نرم افزار و ماینینگ آنها از شرکت درصد مشارکت دریافت خواهید کرد!

 اولین و قدرتمندترین این نرم افزارها، مرورگر CryptoTab است. این مرورگر پوسته ای مشابه گوگل کروم دارد و از الگوریتم داخلی ماینینگ بیت کوین با سرعت 8 برابر نمونه های مشابه بهره میبرد. همچنین دارای شبکه ارجاع تا 10 سطح میباشد. این به این معنی است که شما قادر خواهید بود تا 10 سطح دوستان خود را به شبکه دعوت کرده و به ازای فعالیت آنها از شرکت درصد مشارکت دریافت کنید.

درصدی که شما از زیرمجموعه خود دریافت میکنید نتیجه فعالیت و ماینینگ آنها با نرم افزار است. البته این بدان معنا نیست که از ماینینگ آنها کم شده و به شما اضافه میشود بلکه شرکت به اندازه درصدی از فعالیت آنها به شما سود مشارکت میدهد. پس نگران زیرمجموعه های خود نباشید چون در اینجا هرکس به اندازه فعالیت خود سود دریافت خواهد کرد و هرکس میتواند مزرعه خود را داشته باشد.

مرورگر CryptoTab برای اینکه در بین رقبا مطرح شود این سیستم را ایجاد و پیاده سازی کرده است. و پیشنهاد میکند که شما با مرورگر فعالیت داشته باشید تا سرعت ماینینگ آن بیشتر شود و این توصیه را نیز به زیرمجموعه های خود انتقال دهید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید صفحه زیر را دنبال کنید:اگر بخواهیم روراست باشیم، نصب و فعال سازی این مرورگر بر روی کامپیوتر شما و اقدام به ماینینگ بیت کوین از طریق آن توفیق چندانی برای شما نخواهد داشت و همان مساله سختی استخراج و هزینه های گزاف برق مطرح خواهد بود. پس بهتر است اگر علاقه مند به داشتن مزرعه ماینینگ درون سیستم خود هستید، اقدام به ایجاد و گسترش شبکه ماینینگ خود کنید. به این ترتیب که بعد از نصب و فعالسازی مرورگر، لینکی در اختیار شما قرار داده میشود که از طریق آن میتوانید دوستان و آشنایان خود را وارد مجموعه خود کنید تا به ازای فعالیت آنها نیز از شرکت درصد دریافت کنید. هرچه تعداد افراد مجموعه شما بیشتر باشد مثل این است که شما سیستم های جدیدتری برای ماینینگ به مجموعه خود اضافه کرده اید و رفته رفته دارای یک مزرعه ماینینگ درون کامپیوتر خود خواهید بود.

این مرورگر دارای قابلیت ارتباط مستقیم برای انتقال بیت کوین به کیف پول الکترونیکی است. شما میتوانید در هرجا و در هر زمان اقدام به انتقال بیت کوین ماین شده در حساب خود به کیف پول الکترونیکی کنید.

برای آشنایی بیشتر با مرورگر CryptoTab لینک زیر را دنبال کنید:
برای آگاهی از ایجاد و گسترش شبکه ارجاع و ملحق کردن دوستانتان به مجموعه خود لینک زیر را باز کنید:
برای آموزش نحوخ نصب و فعالسازی مرورگر و همچنین ساختن کیف پول الکترونیکی قسمت آموزش سایت را مشاهده کنید:
برای رفع ابهام و سوالات متداول وارد صفحه زیر شوید:
همچنین برای تماس با ما و ارسال سوالات خود میتوانید لینک زیر را دنبال کنید:دانلود مرورگر cryptotab از سایت networkmining

6 پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (۱۷ votes, average: ۵.۰۰ out of ۵)

Loading...