سوالات متداول

در این قسمت سوالات متداول خود را در مورد مرورگر CryptoTab پیدا کنید. تا نسبت به آن آشنایی بیشتری پیدا کنید.

شروع کار با مرورگر CryptoTab:

فایل نصبی را دانلود کنید.

بعد از دانلود آن را نصب کنید.

بعد از نصب مرورگر را باز کنید.

در منوی استارت عبارت “Default App Setting ” را جست و جو کنید:

در پنجره Default App گزینه Web Browser را پیدا کنید.

بر روی آن کلیک کنید و مرورگر CryptoTab را انتخاب کنید.

 

برای این کار مانند هر مرورگر دیگری عمل کنید:

بر روی کامپیوتر خود، مرورگر CryptoTab  را باز کنید.
در بالا سمت راست، روی بیشتر (علامت سه نقطه) کلیک کنید.
انتخاب Bookmarks و سپس وارد کردن Bookmarks و تنظیمات.


برنامه ای که حاوی بوک مارک هایی است که می خواهید وارد کنید را انتخاب کنید.
روی import کلیک کنید.
روی دکمه Done کلیک کنید.

برای شروع ماینینگ طبق موارد زیر عمل کنید:

1- مرورگر را باز کنید و روی آیکون Crypto در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.

2- اکانت خود را با کلیلک بر روی دکمه login حتما فعال نمایید. این کار باعث میشود که درآمد شما در اکانتتان ذخیره شود و در صورت بروز هر مشکل قابلیت بازیابی داشته باشد. یشنهاد میشود از Google Plus استفاده کنید که همان نام کاربری و رمز ورود جیمیل شما میباشد. همچنین میتوانید یک جیمیل جدید برای این کار بسازید تا خیالتان از بابت عدم دسترسی به اطلاعات راحت باشد.

3- در این قسمت میتوانید ماینینگ را فعال و یا غیرفعال کنید.

ویژگی های ماینینگ:

CryptoTab مرورگری است که دارای الگوریتم داخلی ماینینگ بوده و به شما اجازه میدهد تا بیت کوین های ماین شده خود را مستقیما در حساب کاربری خود ذخیره کنید. همچنین شامل سیستم شبکه ارجاعی است. شما می توانید دوستان و افراد را از رسانه های اجتماعی دعوت کنید و از ماینینگ آنها درصد درآمد خود را دریافت کنید. وب گردی و ماینینگ همان زمان و با سهولت.

از یکی از خدمات قابل اعتماد استفاده کنید. به عنوان مثال، شما می توانید آن را در اینجا ایجاد کنید:

https://blockchain.info/wallet/#/signup

شما باید حداقل 0.00001 BTC را بدست آورید که کمترین مبلغی برای برداشت آن است. زمان زیادی طول نمی کشد و شما احتمالا می توانید این مقدار را در روز اول به دست بیاورید! و اگر دوستانتان را به شبکه ارجاع خود دعوت کنید، حتی زمان کمتری نیز خواهد داشت.

وقتی میخواهید درآمدتان را به کیف پول بیت کوین منتقل کنید، فقط با کلیک بر روی «Withdraw BTC» در کادر کشویی در سمت راست صفحه اصلی و وارد کردن شماره کیف پول بیت کوین خود این کار را انجام دهید.

معمولا ما پرداخت ها را به صورت روزانه انجام می دهیم، اما در برخی موارد ممکن است تا 48 ساعت طول بکشد. لطفا صبور باشید.

بهترین راه کسب درآمد بیشتر بیت کوین این است که دوستان خود را از طریق لینک ارجاع خود برای نصب مرورگر و شروع ماینینگ دعوت کنید. هرچه شبکه ارجاع شما بزرگتر باشد، درآمد بیشتری کسب می کنید و به صورت تصاعدی رشد می کند. شبکه ارجاع ما شامل 10 سطح از دوستان است.

وقتی مرورگر فعال است، سرعت ماینینگ بالاتر است. از مرورگر CryptoTab برای نیازهای روزانه خود استفاده کنید، وب سایت های دلخواه خود را مرور کنید، فیلم تماشا کنید و همزمان یک ماینینگ قدرتمند را دریافت کنید.

بله امکانش هست! فقط با استفاده از حساب شبکه اجتماعی خود در دستگاه اول وارد سیستم شوید و با استفاده از این حساب در دستگاه های دیگر نیز وارد شوید.

با استفاده از حساب گوگل یا فیس بوک خود در مرورگر  CryptoTab وارد شوید و با استفاده از این حساب در سایر دستگاه ها نیز وارد شوید.

به شما توصیه می کنیم پس از نصب، فیس بوک یا حساب Google خود را وارد کنید. پس از آن، درآمد بیت کوین شما و شبکه ارجاع به طور خودکار ذخیره خواهد شد. برای بازگرداندن حساب کاربری خود در یک دستگاه جدید، شما باید مرورگر CryptoTab  را دانلود کنید، و با حساب فیس بوک یا Google خود وارد شوید.

دانلود مرورگر cryptotab از سایت networkmining