اگر به دنبال کسب درآمد از بیت کوین بدون سرمایه گذاری هستید

اگر علاقه مند به راه های کسب درآمد از بیت کوین در منزل هستید

اگر به دنبال فرصتی برای کسب درآمد ثابت از بیت کوین می گردید

پس به شما توصیه می کنیم که حتما این مقاله را در مورد کسب درآمد از بیت کوین مطالعه کنید!

کسب درآمد networkmining.ir
کسب درآمد networkmining.ir

اما قبل از شروع چند نکته کوتاه در مورد این مقاله بدانیم:

اینجا خبری از کسب درآمد غیرمعقول نیست!

قرار هم نیست که پا روی پا بگذارید و درآمد کسب کنید.

هیچ کسب درآمدی بدون زحمت و تلاش اتفاق نخواهد افتاد.

پس اگر به دنبال دروغ های تبلیغاتی، درآمد های غیرواقعی و خیال پردازی هستید، جدا به شما توصیه میکنیم که این صفحه را ببندید. چون این مقاله فقط برای افراد واقع گرا و تلاشگر نوشته شده است!

ولی اگر فکر می کنید که فرد تلاشگری هستید و به کسب درآمد معقول و ثابت از بیت کوین قانع اید، مقاله زیر را از دست ندهید.

شرکت های نرم افزاری برای محبوب کردن محصولات خود در میان کاربران، روش هایی را به کار میبرند که هم برای کاربر جذاب باشد و هم شرکت را به هدف مورد نظر خود برساند. یکی از این نرم افزار ها، مرورگر CryptoTab است که روشی جالب برای محبوب کردن مرورگر خود به کاربر ارائه می دهد. این مرورگر دارای الگوریتم داخلی ماینینگ بیت کوین است. به این صورت که کاربر ضمن استفاده از مرورگر، از طریق ماینینگ بیت کوین به کسب درآمد از بیت کوین نیز خواهد پرداخت. یعنی شما با نصب و فعالسازی این مرورگر بر روی کامپیوتر خود، و انجام فعالیت وب گردی که پیش از این با مرورگر دیگری انجام می دادید، قادر به کسب درآمد به دلار خواهید بود. شاید در همین ابتدای کار این سوال برای شما پیش بیاید که چرا این شرکت باید به ازای فعالیت شما با مرورگر آن به شما پاداش بدهد؟

هدف اصلی این شرکت محبوب کردن مرورگر خود در میان سایر مرورگر های مطرح است. به طوری که کاربران از این پس برای انجام فعالیت های وب گردی خود از این مرورگر استفاده کنند. اما ایده جالبی که به این مرورگر اضافه شده است این است که توانایی ماینینگ بیت کوین را هم دارد. این نوع از ماینینگ را “ماینینگ با پلتفرم” می نامند. این نوع از ماینینگ از CPU کامپیوتر شما برای انجام محاسبات ماینینگ استفاده میکند. مانند پلاگین هایی که پیش از این بر روی گوگل کروم نصب می شدند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماینینگ و انواع آن میتوانید صفحه ماینینگ چیست را در همین سایت مطالعه کنید.

این روش هم باعث کسب درآمد برای شرکت و کاربران آن می شود و هم ابزار محبوب شدن مرورگر را فراهم می کند.

پس اگر فردی هستید که ساعاتی را در اینترنت به وب گردی می پردازید، می توانید با نصب و فعال سازی این مرورگر بر روی سیستم خود و انجام فعالیت های وب گردی به کسب درآمد ازبیت کوین مشغول شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مرورگر می توانید صفحه درباره cryptotab را در همین سایت مطالعه کنید.

حتما در اینجا این به ذهن شما خواهد رسید که روش ارائه شده روش راحتی برای کسب درآمد و مصداق بارز پا روی پا انداختن است! اما باید به شما بگوییم که قرار نیست به صرف نصب یک مرورگر بر روی کامپیوتر خود و انجام وب گردی با آن میلیونر شوید! این طرز فکر شیوه دروغ های تبلیغاتی برای جذب شما است.

ناامید نشوید و ادامه متن را مطالعه کنید:

مرورگر CryptoTab از ویژگی شبکه ارجاع در مرورگر خود استفاده می کند. این بدان معنی است که شما قادر خواهید بود با معرفی این مرورگر به دوستان خود و به ازای فعالیت آنها با مرورگر، از شرکت درصد دریافت کنید. یعنی فرض کنید که شما از طریق مرورگر مشغول به ماینینگ هستید. افرادی هم که از طریق لینک ارجاع شما مرورگر را نصب کرده اند و با آن فعالیت می کنند، مشغول به ماینینگ هستند. به ازای ماینینگ آنها شرکت به شما نیز درصد مشارکت پرداخت خواهد کرد. یعنی درآمد شما برابر است با مجموع میزانی که خودتان ماینکرده اید و میزانی که به ازای فعالیت دوستان خود به عنوان سود مشارکت از شرکت دریافت کرده اید. پس تصور این موضوع ساده می شود که شما هرچه تعداد افراد بیشتری به مجموعه خود اضافه کنید، قادر به کسب درآمد بیشتری خواهید بود.

از اول هم گفتیم که نابرده رنج گنج میسر نمی شود. حداقل تجربه شخصی ما که گواه این مطلب است!

این شبکه ارجاع دارای 10 سطح است که در تصویر زیر نمودار آن را مشاهده می کنید:

ماینینگ شبکه ای بیت کوین networkmining.ir

نفراتی که با لینک ارجاع شما وارد مجموعه بشوند، سطح 1 شما هستند و به ازای فعالیت آنها با مرورگر، 15% سود مشارکت از شرکت دریافت خواهید کرد.

نفراتی که با لینک ارجاع سطح 1 شما وارد مجموعه بشوند، سطح 2 شما هستند و به ازای فعالیت آنها با مرورگر، 10% سود مشارکت از شرکت دریافت خواهید کرد. و همین طور تا سطح 10 شما قابلیت شکل گیری دارد و می توانید به اندازه درصدی از فعالیت آنها با مرورگر، از شرکت سود مشارکت دریافت کرده و به کسب درآمد بپردازید. برای جزییات بیشتر از نحوه همکاری و تشکیل مجموعه خود می توانید صفحه همکاری در همین سایت را مطالعه کنید.

برای اینکه به یک کسب درآمد ثابت و قابل قبول برسید، نیاز است تا افراد زیادی را عضو مجموعه خود کنید. این افراد باید نفراتی باشند که مانند شما تلاشگر بوده و افراد مورد نظر خود را به مجموعه اضافه کنند. اگر در انتخاب نفرات سطح 1 خود کمی وسواس به خرج دهید خواهید دید که مجموعه شما به سرعت بزرگ و بزرگ تر می شود و کم کم تبدیل به یک مزرعهماینینگ شبکه ای خواهد شد.

اگر در مورد این سوال دارید که درآمد شما در کجا ذخیره می شود؟ یا چطور می توانید درآمد خود را برداشت کنید؟ می توانید صفحه سوالات متداول را در همین سایت مطالعه کنید.

اگر به صفحه آموزش در همین سایت مراجعه کنید، نحوه نصب و فعالسازی مرورگر و همچنین نحوه ساخت کیف پول الکترونیکی در بلاکچین را آموزش خواهید دید.

این نوع از کسب درآمد از بیت کوین مناسب چه افرادی است؟

به عنوان تجربه شخصی توصیه می کنیم افرادی وارد این نوع از کسب درآمد از بیت کوین بشوند که:

نسبت به بیت کوین و ماینینگ آشنایی دارند و مفاهیم این دو برایشان قابل فهم است و نسبت به انتقال بیت کوین تردیدی نداشته باشند.

افرادی که ساعات زیادی را مشغول به وب گردی هستند و از کامپیوتر و اینترنت اطلاعات قابل قبولی دارند.

افرادی که روابط اجتماعی خوبی دارند و دوستان زیادی در اطرافشان برای ملحق کردن آنها به مجموعه وجود دارد.

افرادی که واقع گرا هستند و می دانند که هیچ درآمدی بدون تلاش حاصل نمی شود. زیرا بسیاری از افراد وارد این کار شده و بعد از مدتی انتظار دارند که بدون تلاش به درآمد قابل قبولی برسند. زمانی که این اتفاق برای این گونه از افراد رخ نمی هد، اصل مساله را زیر سوال برده و نهایتا ناامید و پشیمان از فرصت از دست رفته آن را موضوعی بیهوده و غیرقابل دسترس می دانند. چیزی که در سراسر اینترنت و سایت ها شاهد آن هستیم.

برای افزایش کسب درآمد از بیت کوین چه باید بکنیم؟

با مرورگر وب گردی انجام دهید، فیلم تماشا کنید و هر کاری که پیش از این با مرورگر دیگری انجام می دادید از این پس با این مرورگر انجام دهید. چون زمانی که این مرورگر فعال باشد سرعت ماینینگ بیت کوین آن نیز به مراتب بیشتر خواهد بود.

افراد زیادی را از طریق لینک ارجاع خود به مجموعه دعوت کنید. افرادی که مانند شما یک نت گرد بوده و توانایی اضافه کردن افراد جدید را به مجموعه دارند. به آنها توصیه کنید که با مرورگر فعالیت کنند.

به افراد مجموعه خود کمک کنید تا نفرات جدید به مجموعه اضافه کنند. هرچه مجموعه آنها بزرگتر شود مجموعه شما نیز بزرگتر خواهد شد.

لینک های سایت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسب درآمد از بیت کوین:

دانلود مرورگر cryptotab از سایت networkmining

4 پاسخ
 1. عباس
  عباس says:

  این راه مسخره ترین راهه
  تا سیستم قوی نباشه هیچ ارزشی نداره
  چون همه دنبال زیر مجموعه گیری خودشون هستن و به ما چیزی نمی گن
  از زیر مجموعه گیری هم معلوم نیست خیلی در بیاد یا نه
  چون معمولا از ۶ نفر فقط یک نفر فعالیت می کنه که اونم ممکنه نکنه.
  این فیلم ها رو ولش که می گن تو ماه فلان قر در اوردن
  بهترین روش دستگاه آنت ماینر هست.که مخصوص اینکاره
  البته اونم فقط مخصوص سرمایه داراست نه فقیر فقرا که به هیچ وجه نمی تونن ریسک کنن.

  پاسخ
  • msdkrdn
   msdkrdn says:

   خب اصل کار هم روی زیر مجموعه گرفتنه. وگرنه قرار نیست با cpu لپ تاپ ماین کنید و انتظار داشته باشید که درآمد بالایی گیرتون بیاد. این شرکت برای اینکه نرم افزارش محبوب بشه این روش رو راه انداخته. صد در صد اونم به فکر منافع خودشه. ولی اگه شما بتونید که زیرمجموعه فعال داشته باشید انگار که یک دستگاه قوی برای ماینینگ دارید. بخاطر همین اسم این روش رو گذاشتیم ماینینگ شبکه ای. و نقطه عطف این روش اینه که شما بدون سرمایه گذاری اگر توانایی جذب زیرمجموعه فعال دارید میتونید کارتون رو شروع کنید. به شرطی که همه از این مرورگر استفاده کنند نه اینکه من به عنوان بالای مجموعه بگم که خب زیرمجموعه ها دارن کار میکنن پس من دیگه نیاز نیست ماین کنم!

   پاسخ
 2. محمد
  محمد says:

  سلام،آقایی که لینک دانلود این مرورگر رو گذاشتی، من خودم کار با این مرورگر رو شروع کردم ولی برای معرفی و مجموعه گیری که می خواستم تبلیغ کنم اصلا لینک من رو برای دانلود بقیه افراد باز نکرد که بعدا وقتی لینک بقیه افراد تبلیغ کننده رو که سرچ کردم اصلا صفحه کریپتوتب باز نشد،الان هم با لینک شما باز نمیشه. اگر دلیلش رو متوجه شدید به من هم ایمیل کنید خیلی ممنون

  پاسخ

ارسال یک پاسخ

می خواهید در گفتگو ها شرکت کنید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (۱۵ votes, average: ۵.۰۰ out of ۵)

Loading...